Цього тижня працівники РЛП «Равське Розточчя» провели еко-урок: «Збережи первоцвіти!» для дітей 5 класів Потелицької ЗОШ. Також учні отримали буклети про первоцвіти. Працівники парку продемонстрували учням відеоролик, в якому йшлося про чарівність перших весняних квітів, що поширені на території нашого краю, і потребують охорони.
Школярі охоче дивилися та слухали розповіді еко-освітян про те, чому так важливо зберегти первоцвіти нашої місцевості. Учні пообіцяли берегти природу рідного краю. Дякуємо за підтримку та сприяння дирекції школи.
![29793305 1993168684280371 9046383258922536585 n](/images/papka2018/29793305_1993168684280371_9046383258922536585_n.jpg)
![29695538 1993168760947030 8281553011756427663 n](/images/papka2018/29695538_1993168760947030_8281553011756427663_n.jpg)