Пошук

Вхід

З кожним роком спалювання сухої трави, рослинних залишків та побутового сміття перетворилося на справжнє екологічне лихо. Не слід забувати про те, що кожен факт підпалу — це злочин проти неміцного світу природи. Головна небезпека полягає в провокуванні пожеж і руйнуванні природних біоценозів.
Вогняна стихія поглинає все живе на своєму шляху. Шкода від спалювання сухої трави, листя та інших рослинних залишків різностороння, адже має багато негативних наслідків.
При згорянні однієї тони рослинних залишків у повітря вивільняється близько 9 кг мікрочастинок диму. До їх складу входять пил, окиси азоту, чадний газ, важкі метали і низка канцерогенних сполук. В тліючому без доступу кисню листі й траві виділяється бензопірен, що здатен викликати у людини ракові захворювання. Окрім того, з димом у повітря вивільняються діоксини – одні з найотрутніших для людини речовини.
Додаткова проблема полягає в тому, що з листям, як правило, горить і безліч різноманітного сміття (особливо пластмасові та поліетиленові вироби), що суттєво посилює забруднення атмосфери. Саме вони, як правило, стають причиною подразнення в горлі та кашлю. 
Працівники РЛП «Равське Розточчя» 24 квітня провели еко-урок на тему: «НЕ підпалюй, не вбивай життя!» для школярів 8-9 класів с. Середкевичі. Ми розповіли чим загрожує спалювання для довкілля та здоров’я людини. Учні проявили активність та зацікавилися даною проблемою. Також пообіцяли не спалювати сухої рослинності та не дозволяти іншим. Діти отримали інформаційні наклейки та буклети. Дякуємо за сприяння та підтримку дирекції школи.

29573357 1991046807825892 4635994126886761705 n